Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder ?

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder?

Aşk bir insanın hayatında bir defa gelen en güçlü duygular arsındadır. Aşık olan insan ne kadar mutluysa, ayakları yere basmıyorsa ölüm dışında aşkını kaybeden insanda o kadar çok acı çeker. Çünkü bir insan hiç tatmadığı duyguyla yaşayabilirken bir defa yaşanılan bir duygunun günden güne azalması ya da birdenbire son bulması da oldukça yıkıcı bir durumdur. Hayatının aşkını kaybetmek istemeyen, eski güzel günlerine yeniden kavuşmak isteyenler için çözüm hızlı tutan bağlama büyüsünde saklıdır. Bağlama büyüsü kaç günde tesir eder? sorusunun yanıtı ise bağlama büyüsünü yapan kişi de saklıdır. Hayatın her alanında olduğu gibi bağlama büyüsü tesiri için de alanında uzman bir medyumdan destek alınması önemlidir. İlk adım medyum seçimi iken ikinci adım ise bağlama büyüsünün geçekleşebilmesi gerekli olan tüm işlemlerin yapılmasıdır. Sonrasında ise bağlama büyüsü yapılan kişi üzerinde büyünün etkileri görülecek olup; büyüyü yaptıran kişi de eski aşk dolu günlerini yaşamaya yeniden başlayacaktır.

Bağlama Büyüsünün Doğru Bir Şekilde Geçekleşmesi için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Bağlama büyüsünün istenildiği şekilde gerçekleşebilmesinde en önemli adım büyüyü yaptıran kişinin duyguları ve niyetidir. Büyüyü yaptırmaya karar verdikten ve alanın uzman medyumla iletişime geçildikten sonra büyüyü yaptırmak isteyen kişinin tüm detayları, bilgileri, niyetini medyumla şeffaf bir şekilde paylaşılması gerekir. Paylaşılan tüm bilgilerin, anlatılan her detayın doğru olması büyünün etkili olması açısından da fark yaratır.

Bağlama büyüsü duasının yapılan diğer işlemlerle birlikte hedefine ulaşılması medyuma karşı açık olunması, istenilen tim bilgilerin hem eksiksiz hem de doğru olmasıyla mümkündür. Bağlama büyüsü sonrasın büyü yaptıran kişi büyü yapılan kişiye bağlanır. Büyü yapılan taraf nedenini bilmediği halde büyüyü yapan kişiye doğru çekildiğini hissederek birlikte olmak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsünü gerçekleştiren medyumun tecrübesine de bağlı olarak etsini en az on dört gün içerisinde göstermeye başlar. Büyünün etkisi sonrasında büyü yağılan kişilerde farklı etkiler söz konusu olsa da herkeste çoğunlukla görülen etkileri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bağlama büyüsünün en önemli etkilerinden birisi de uykusuzluktur. Çünkü büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünmeye başlayarak düşündüğü kişiye ulaşabilmenin yollarını da arar.
  • Bağlama büyüsünün fark edilme işareti olarak baş ağrısı gösterilebilir. Büyü yapılan kişi hap da içse doktora da gitse şiddetli baş ağrıları çeker. Baş ağrılarının geçmesi ise büyü yaptıran kişiye ulaşmasıyla son bulur.
  • Bağlama büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra büyü yaptıran kişiye olan ilgisi arttığı gibi birlikte olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır.
  • Bağlama büyüsü yapılan kişi ilişkisine zarar veren davranışlarında uzaklaşarak hayatındaki kişiye olan tüm davranışların düzelmesini sağlar.
Bağlama Büyüsü Kimler Tarafında Yaptırılmalıdır?

Her işte olduğu gibi bağlama büyüsünün de iyi niyetle, iyi duygular içerisinde yapılması en önemli şarttır. Bağlama büyüsü sadece ama sadece evinde eski huzuru bulamayan, araya başka bir kadın ya da ekonomik sıkıntılardan ötürü evden uzaklaşan kişilere yapılmalıdır. Bağlama büyüsü platonik aşk, başka biriyle birliktelik yaşayan biri üzerinden yapılmak istendiğinde ise bunun adı bağlama büyüsü değil kara büyü olur. Bu nedenle de büyü yaptıran kişiye alanında uzman medyum büyüyü hangi duygularla, neden ve kim için yaptırıldığıyla ilgili detaylı bilgi ister. Bağlama büyüsünün etkisi de büyüyü yaptıran kişinin eksiksiz bilgi vermesine ek olarak iyi niyetine bağlıdır.

“Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder ?” üzerine 2 yorum.

  1. Geri bildirim: seher hanlı

  2. Geri bildirim: salih taşçı

Bir cevap yazın