Evlenmek için Aşk Büyüsü

Evlenmek İçin Aşk Büyüsü

İnsanlar genellikle sevdikleri adam ya da kadınla birlikte olabilmek için büyü yöntemini sık sık tercih etmektedirler. Bu yöntem o kadar kuvvetlidir ki uygulandıktan kısa süre içerisinde karşı tarafın tüm duyguları ve hareketleri farklılık göstermeye başlayacaktır ve istediğiniz gibi hareket edecektir Büyü yöntemi sayesinde kişi artık özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Evlenmek için aşk büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin kısa süre içerisinde size aşık olmasını sağlayabilirsiniz ve bu kişi ile ilerleyen zamanlarda mutlaka evleneceksinizdir. Fakat bu tarz güçlü büyülerin kişi üzerinde etki etmesi için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişi kendisi büyüyü yapmaya kalktığında aksi bir durum ile karşı karşıya kalabilir ve büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekebilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün yaptırılması şarttır.

Evlilik Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapılması için medyumlar genellikle büyüyü muskaya yazma yöntemini tercih etmektedirler. Bu yöntem oldukça kuvvetli bir yöntemdir ve kısa sürede kişi üzerinde etkilerini sürdürecektir. Bunun için medyum bir kağıt parçası üzerine evlilik büyüsün ve kişinin ismini yazar. Bu muska üç harfliler yardımı ile kapatılır ve kısa sürede kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Evlenmek için aşk büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka muskanın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muskanın hiçbir şekilde birileri tarafından bulunmaması ve açılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri muskayı açan kişiyi bulacak ve büyünün etkileri de büyü yapılan kişi üzerinden kalkacaktır. Büyü iyi bir şekilde muhafaza edildiği sürece etkileri sürmeye devam edecektir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona ermemesi için mutlaka büyülerin sürekli olarak yeniletilmesi gerekmektedir. Bu işlem için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı şekilde büyüyü tekrar ettirmeleri gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Evlenmek için aşk büyüsü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki tüm etkileri görülmeye devam edecektir ve kişi sizi sevmeye devam edecektir.

“Evlenmek için Aşk Büyüsü” üzerine 4 yorum.

  1. Geri bildirim: aysel .....

  2. Geri bildirim: bahattin seyfi turna

  3. Geri bildirim: muharrem türkkaya

  4. Geri bildirim: saadet koca

Bir cevap yazın